Konya Aile Hekimliği Etkinlik Derneği 1. Ulusal Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Nisan - 23 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Konya, Türkiye
KONGRE YERİ
Bayir Diamond Hotel and Convention Center

KONGRE WEB SİTESİ
www.konahedkongre2019.com
KONGRE VİDEOSU
              
              DAVET              
Değerli Meslektaşlarım,

20-23 Nisan 2019 tarihlerinde Konya Aile Hekimliği Etkinlik Derneği olarak 1. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi'ni düzenliyoruz.

Gelişen ve değişen tıp bilimi biz hekimlerin de kendimizi geliştirmemizi ve bilgilerimizi güncellememizi gerekli kılmaktadır.

Ayrıca bu gelişim, sağlık hizmeti sunumuna da yeni açılımlar getirirken, halkımızın sağlık hizmeti beklentisini de artırmaktadır. Bu gelişmeler ışığında sağlık sistemimiz de zamanla güncellenerek yeni açılımlara ihtiyaç duymaktadır. İşte bu iki beklentiye de cevap verecek şekilde, sizin için seçtiğimiz ve ASM lerde en çok ihtiyaç duyduğumuz konuları, konunun uzmanı hocalarımızdan dinleyerek bilgilerimizi yenilerken, Aile Hekimliği uygulamarı ve Aile Hekimliğinde güncel sorunlarımızı da konuşma ve tartışma imkânı bulacağımız bu kongremizde, sizleri de aramızda görmek bizleri mutlu edecektir.

Sevgi ve hoşgörü şehri Konya'da düzenleyeceğimiz kongremize tüm Aile Hekimi arkadaşlarımız davetlidir. Kongremizde görüşmek dileğiyle saygılarımızı sunarız.

Konya Aile Hekimleri Etkinlik Derneği ve

Dr. M. Sadrettin ÖZERDEM
Kongre Başkanı

Dr. Hamdi AKKUŞ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin