Sağlık Bilimleri Üniversitesi 2. Kadın Doğum Günleri

KONGRE TARİHİ
01 Mart - 02 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Deniz Müzesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.sbukadindogumgunleri.org
DAVET
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Sağlık Bakanlığına Bağlı 58 Eğitim ve Araştırma Hastaneleri ile yaptığı birlikte kullanım protokolleri ile bu hastanelerde eğitim üniversite şemsiyesi altında aynı akademik disiplin içerisinde yürütülmesine olanak sağlamıştır. Uygulama bu hastaneleri aynı zamanda üniversitenin sağlık uygulama ve araştırma merkezleri (SUAM) haline getirmiştir.

Kamuda sağlık temalı ilk üniversite olan SBÜ tarafından organize edilecek olan Kadın Doğum Günleri'ni düzenleme görevi, hastanemiz Kanun Sultan Süleyman EAH Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğine verilmiş olup, 10-11 kasım 2017 tarihlerinde The Marmara Hotel Taksim’de yapılacaktır. Bundan dolayı çok mutluyuz, gururluyuz.

Kongremiz kadın hastalıkları ve doğum alanında 'Güncel tanı, uygulama ve tedaviler' üzerine yoğun bir program içerecektir. Bu konulardaki gelişmeler, ülkemizin çeşitli üniversite ve EAH'lerindeki konularında deneyimli akademisyenerce konferans ve paneller ile aktarılacaktır. Meslektaşlarımız da kendileri ile tartışma olanakları bulacaklardır.

Ayrıca, kongremizde sözlü ve poster bildirileri kabul edilecektir. Posterler elektronik ortamda kabul edilecek ve sunulacaktır.

Kongrenin merkezi konumda olan The Marmara Taksim Hotel’de yapılmasının katılıma olumlu etkisi olacağını umuyoruz. Siz meslektaşlarımızın kongremize katılarak katkıda bulunması toplantımızı daha da değerli kılacaktır.

İstanbul’da yapacağımız bu toplantının bizler kadar sizleri de heyecanlandıracağını düşünerek katkı ve katılımlarınızı bekleriz,saygılar sunarız.

Saygılar sunarız.

İbrahim Polat
Kongre Başkanı

Ali Gedikbaşı
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin