Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği Bahar Sempozyumu 2019

KONGRE TARİHİ
26 Nisan - 28 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Merit Park Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.taeder.com.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

26-28 Nisan 2019 tarihleri arasında Kıbrıs Merit Park Otel'de düzenleyeceğimiz "TAEDER Bahar Sempozyum'una sizlerden aldığımız olumlu geri bildirimler doğrultusunda heyecanla ve büyük bir hevesle hazırlanmaya başladık.

TAEDER (Tıbbi Araşrmalar ve Eğim Derneği) tarandan gerçekleşrilecek olan Bahar Sempozyumuda; Tüm Hekimlere yönelik temel sorunlarda güncel yenilikleri paylaşmayı, hekimlerin poliklinikte karşılaşkları sorunlara cevap bulabilmeleri, günlük prak yaşamdaki gelişmelerinin gözden geçirilmesi ve bu doğrultuda hastalara etkin hizmet sunabilmek adına tecrübe paylaşımlarının yapılacağı keyifli bir kongre geçirmeyi hedeflemekteyiz.

26-28 Nisan 2019 tarihleri arasında Kıbrıs, Merit Park Otel'de düzenlenecek olan "TAEDER Bahar Sempozyumuna” siz değerli meslektaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk ve sevinç duyacağız.

Dr. Selami Bülün

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin