Türk Pediatri Kurumu 2020 Buluşması-Güncelleme Toplatısı

KONGRE TARİHİ
25 Ekim - 29 Ekim 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.tpkguncelleme.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

25-29 Ekim 2020 tarihlerinde Türk Pediatri Kurumu 2020 Buluşması – Güncelleme Toplatısı’nı e-toplantı olarak düzenleyeceğiz.

Bu toplantımızın bilimsel programında ülkemizden en kıymetli bilim insanları yer alacak, görüş,deneyim ve çalışmalarını bizlerle paylaşacaktır. İçinde bulunduğumuz mevcut şartların uzmanlık alanlarımızdaki yansımasını da tartışma imkanı bulacağımız bu e-toplantıda her pediatristin merak edeceği konulara değinmeyi planladık.

Ayrıca toplantımızın son günü olan 29 Ekim’de de Cumhuriyet Bayramımızı hep birlikte kutlayacağımız özel bir oturum gerçekleştireceğiz.

Bugüne kadar düzenlediğimiz tüm toplantılardan daha yüksek bir katılım ile gerçekleştirmeyi planladığımız bu toplantıya vereceğiniz destekler bizim için çok kıymetlidir.

Saygılarımızla,

Doç. Dr. Nur Canpolat
Doç. Dr. Ayşe Çiğdem Aktuğlu Zeybek
Bilimsel Sekretarya

Prof. Dr. Özgür Kasapçopur
Bilimsel Kurul Başkanı

Prof. Dr. Mehmet Vural
Türk Pediatri Kurumu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin