Türk Kardiyoloji Derneği-Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kardiyoloji Kış Günleri Güncelleme Toplantısı

KONGRE TARİHİ
22 Şubat - 23 Şubat 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Swissotel The Bosphorus

KONGRE WEB SİTESİ
kisgunleri2019.tkd.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 22-23 Şubat 2019 tarihlerinde İstanbul Swissotel’de düzenlenecek olan “Türk Kardiyoloji Derneği-Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kardiyoloji Kış Günleri Güncelleme Toplantısı”na davet etmekten büyük memnuniyet duymaktayız.

Kardiyoloji de önemli konu başlıklarının, konusunun uzmanı tecrübeli öğretim üyeleri tarafından konuşulup tartışılacağı bu toplantının, uzman , asistan hekimlerin geniş katılımıyla bundan sonra her yıl düzenli olarak İstanbul’da düzenlenmesi planlanmaktadır.

Bu eğitim etkinliği; mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması, son bir yıl içindeki bilgilerin güncellenmesi için ilgili tüm meslektaşlarımızı bir araya getirmeyi hedefleyen önemli bir platformdur.

Türk Kardiyoloji Derneği ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Düzenleme Kurulu adına, Kardiyoloji Kış Günleri Güncelleme Toplantımız için İstanbul’da görüşmek ümidi ile hepinizi toplantımıza bekliyoruz.
Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Prof. Dr. Mustafa Kemal Erol
Türk Kardiyoloji Derneği Başkanı

Prof. Dr. Cevdet Erdöl
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin