Türk Periodontoloji Derneği 49. Uluslararası Bilimsel Kongresi ve 28. Bilimsel Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
27 Ekim - 29 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Golf Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tpd2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Bilindiği gibi Türk Periodontoloji Derneği 48 yıl hiç aralıksız sürdürdüğü bilimsel toplantılarıyla Türk Diş Hekimliğinde en eski ve öncü bir dernek olarak yerini korumaktadır. Bu yıl Türk Periodontoloji Derneğinin 49. Uluslararası Bilimsel Kongresi ve 28. Bilimsel Sempozyumu 27-29 Ekim 2019 tarihlerinde Antalya, Belek’de Gloria Golf Resort’ta gerçekleştirilecektir. Uluslararası beş seçkin konuşmacının yanı sıra konusunda deneyimli seçkin Türk akademisyenlerinin de yer alacağı yoğun bilimsel program genç araştırmacıların yapacağı sözlü ve poster sunumlarıyla daha da zenginleşecektir. Bu yıl isteğe bağlı olarak sunumlar tam metin olarak kongre kitapçığında yayımlanacaktır. Kongremizin, bilimsel paylaşımın yanı sıra tüm katılımcıların kaynaşması, beraber vakit geçirmesi, genç meslektaşlarımızı tanımak açısından önemli bir sosyal fırsat olacağını düşünmekteyiz.

Ülkemizin geçtiği sıkıntılı dönem göz önüne alınarak iki gün herşey dahil konaklama, kongre katılımı ve sosyal içerikle ilgili çalışmalarımız ve hazırlıklarımız yoğun şekilde devam etmektedir.

Tüm meslektaşlarımla 27-29 Ekim’de Antalya’da birlikte olmayı organizasyon komitesi olarak heyecanla bekliyoruz.

Prof. Dr. Başak Doğan
TPD 49. Bilimsel Kongre ve
28. Bilimsel Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin