Türk Tıbbı Onkoloji Derneği Sanal Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Kasım - 15 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
ttod2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Bildiğiniz üzere bu yıl içinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeni ile 25-29 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirmeyi planladığımız 8. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi’ni, hepimizin daha sağlıklı günlerde buluşmasını umut ederek 3-7 Kasım 2021 tarihinde Rixos Sungate-Beldibi, Antalya’da gerçekleştirmek üzere erteledik.

Bilgilerimizi paylaşmaya devam edebilmek ve sizlerden ayrı kalmamak için de 12-15 Kasım2020 tarihleri aralığında Türk Tıbbı Onkoloji Derneği Sanal Kongresini gerçekleştireceğiz.

Online sempozyumumuza ilaç ve tıbbi cihaz endüstrimiz de uydu sempozyumları ve sanal stand alanları ile katılacaklardır. Tüm kayıtlı katılımcılarımız sempozyum sonunda sertifikalarını online olarak alabilecekler ve bunun yanı sıra tüm oturumlara bir yıl boyunca erişim sağlayabileceklerdir.

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu adına siz değerli meslektaşlarımı 13-15 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Türk Tıbbı Onkoloji Derneği Sanal Kongresi’ne davet ediyorum.

Bilgi ve katılımlarınızı rica ederim.

Sağlıklı günlerde buluşabilmek dileğimle,

Saygı ve sevgilerimle,
Dr. N. Serdar TURHAL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin