Türk Toraks Derneği Güz Sempozyumu 2019

KONGRE TARİHİ
02 Kasım - 03 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Holiday Inn Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ttdakcigerkanserindeyenilikler.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Akciğer kanserinde son yıllarda hem tanı hem de tedavide çok önemli gelişmeler vardır. Bu nedenle bu yıl Türk Toraks Derneği Güz Sempozyumu konu başlığı olarak akciğer kanserinde hem tanı hem de tedavideki gelişmeleri multidisipliner olarak tartışabileceğimiz “Torasik Onkolojide Son Durum” seçilmiştir.

Sempozyum programı Torasik Onkoloji, Göğüs Cerrahisi, Akciğer Patolojisi, Tanı Yöntemleri, Tütün Kontrolu, Deneysel Araştırmalar çalışma grupları ve Kadın ve Akciğer Sağlığı görev grubunun katkılarıyla oluşturulmuştur. Bu sempozyumda akciğer kanserindeki son bilimsel gelişmeleri multidisipliner olarak tartışmayı, klinik pratikte kullanabileceğimiz bilgiler elde etmeyi içerecek şekilde planlamaya özen gösterdik.

2 – 3 Kasım 2019 tarihlerinde Holiday Inn Kavaklıdere / Ankara’da gerçekleştireceğimiz bu sempozyum tek salonda yapılacaktır.

Göğüs hastalıkları yanında göğüs cerrahları ve patolog meslektaşlarımızın da sempozyuma katılımının Sempozyuma katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Sosyal programımızda meslektaşlarımızdan oluşan bir topluluğun konserinin yer alacağı bilgisini de duyurmak isteriz.

Birlikte öğrenmek, bilimsel anlamda tartışmak, deneyimlerimizi paylaşmak üzere konuya ilgi duyan tüm meslektaşlarımızı sempozyumumuzda görmek bizi mutlu edecektir.

Saygı ve sevgilerimizle,

Dr. Tuncay Göksel
Sempozyum Eşbaşkanı

Dr. Pınar Çelik
Sempozyum Eşbaşkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin