TUTDER 13. Ulusal Uyku Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Aralık - 09 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
kongre.tutder.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız, Değerli Teknisyenlerimiz,

TUTDER tarafından 06-09 Aralık 2019 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek 13. Ulusal Uyku Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.

Kongre düzenleme kurulu olarak önceliğimiz uyku tıbbına gönül vermiş değerli konuşmacıların katılımları ile bilimsel açıdan doyurucu ve konuyla ilgili herkesin ilgisini çekebilecek teorik sunumlara ek olarak pratik uygulamalar ve bu esnada karşılaşılabilen sorunlara ait çözümleri de kapsayan bir bilimsel etkinlik düzenlemektedir.

Kongre içerisinde Uyku Hekimliği ve Uyku Teknisyenliği Sertifikasyon Kursları düzenlenecektir. Kurslar 06-09 Aralık 2019 tarihleri arasında interaktif olarak verilecektir.

Gün boyu devam edecek bilimsel açıdan yoğun ve düzeyli toplantılara ek olarak sizleri Ankara’nın güzelliklerini de kapsayan çeşitli sosyal aktivitelerde aramızda görmeyi arzuluyoruz.

Sizlerin sayesinde bilimsel ve sosyal yönden unutulmaz güzellikte bir toplantı olacağını düşündüğümüz 13. Ulusal Uyku Kongresi’n de buluşmayı diliyoruz.

Saygı ve sevgilerimizle,

Prof. Dr. Arzu ERTÜRK (Kongre Başkanı)

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin