Uluslararası Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Eylül - 29 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Çeşme Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.annevecocuk2019.org
DAVET
26-29 Eylül 2019 tarihleri arasında, Sheraton Çeşme Hotel, İzmir’de düzenlenecek olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Avrasya Sağlık ve Sosyal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi, “Uluslararası Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Kongresi” ne siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten mutluluk ve heyecan duymaktayız.

Günümüzde sağlıklı bir gebelik dönemi, doğum şekli, yaşamın erken dönemlerinden itibaren uygun beslenme ve bağışıklama yaklaşımları ile devam eden çocukluk dönemi toplum ve ülke sağlığı için son derece önemlidir. Bu bilgi çerçevesinde ülkemizde ilk defa bir arada Kadın Doğum ile Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hekimlerine yönelik olarak düzenlenen “Uluslararası Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Kongresinde” her iki alandaki temel konulardaki son ve güncel bilgilerin paylaşılması hedeflenmektedir. Kongremizin kurslarla zenginleştirilmiş bilimsel programına ek olarak Avrasya Sağlık ve Sosyal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin katkıları ile Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan, Ukrayna ve Gürcistan’dan katılacak Kadın Doğum ve Çocuk uzmanları ile bölgemizde yeni işbirliklerine ve üst seviyede bilgi paylaşımına olanak sağlanacağını düşünüyoruz. Uluslararası katılımlı olan kongremize katılacak misafir hekimler için kongre boyunca eş zamanlı çeviri yapılacaktır. Bu kongrenin ana hedefi sağlıklı gebeliğin önemi, perinatal önemli morbidite ve mortalitelerin azaltılması ve uzun dönemde görülen sık çocukluk çağı hastalıklarına yönelik en güncel veri ve bilgilerin kılavuzlar ve öneriler eşliğinde katılımcılara sunulmasıdır. Bundan sonraki hedefimiz ise alanında ilk olan bu kongreye her sene ulusal ve uluslar arası katılımı arttırarak, kongremizin devamlılığını sağlamaktır.

Çok güzel bir mevsimde, ülkemizin önemli bir turizm merkezi olan Çeşme’de gerçekleştireceğimiz bu kongrede sık görülen gebelik ve çocukluk dönemi hastalıkları ve sorunlarına pratiğe yönelik güncel bilimsel verilerin paylaşılması hedeflenmektedir. Kongremizde hem yurt içi hem de yurt dışından katılacak meslektaşlarımızın bilimsel çalışmalarını paylaşabilmesi amacıyla sözel ve poster bildiri sunumları yapılacak, dereceye giren bildiriler ödüllendirilecektir.
Uluslararası Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Kongresinde sizlerin değerli destekleriniz ve katkılarınız büyük önem taşımaktadır. Tüm meslektaşlarımızı ve ilaç endüstrisini 26-29 Eylül 2019 tarihleri arasında Çeşme’de düzenleyeceğimiz ve bilimsel bir şölen şeklinde geçmesini planladığımız kongremize davet ediyoruz.

Kongre Eş Başkanı
Prof. Merih ÇETİNKAYA

Kongre Eş Başkanı
Doç. Dr. Şirin GÜVEN

Kongre Genel Sekreteri
Dr. Öğr. Üyesi Aynur FEYZİOĞLU

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin