Uluslararası Katılımlı 10. Çocuk Nefroloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Mayıs - 04 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
La Blanche Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocuknefroloji2019.org
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Çocuk Nefroloji Derneği’nin düzenleyeceği 10. Ulusal Çocuk Nefroloji Kongresi’nin 1 - 4 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bodrum’da yapılacağını bildirmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Kongremizde çocuklarda üriner sistem ve böbrek hastalıkları geniş bir yelpazede ele alınacak olup, sık görülen hastalıkların yanı sıra son yıllarda etiyopatogenez, tanı ve tedavisinde yenilikler olan nadir hastalıklara da yer verilecektir.

Kongremizde konferanslar, paneller, uzmanına danışalım oturumları, uydu sempozyumlar, çeşitli interaktif oturumlar ve kurslar yer alacaktır. Alanında geniş bilgi ve deneyime sahip değerli hocalarımız ve yabancı bilim adamları ile çocuk nefroloji alanındaki güncel bilgileri paylaşma, tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin katılımınızla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Ege’nin ilkbahardaki güzelliklerini yaşayacağımız, katılımınızla değerlenecek kongremize vereceğiniz destek ve katkı için şimdiden teşekkür ederiz.

En İçten Sevgi ve Saygılarımızla
Yönetim / Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin