Yapısal Kalp Hastalıkları ve Kardiyoloji Pratiğinde Olgular Sempozyumu-2019

KONGRE TARİHİ
28 Şubat - 03 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Swissotel Büyük Efes

KONGRE WEB SİTESİ
www.kvakademi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

28 Şubat - 03 Mart 2019 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilecek olan “YAPISAL KALP HASTALIKLARI ve KARDİYOLOJİ PRATİĞİNDE OLGULAR” toplantısında sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Bu yıl, sizlerin beğenisini kazanmış olan “İntrakoroner Görüntüleme ve Koroner Fizyoloji Sempozyumu” ve “Güncel Kardiyoloji Pratiğinde Olgular ve Çözümleri Toplantısı”nı birleştirerek yeni ve bilimsel içeriği daha zengin bir format üzerinden ilerlemeyi hedefledik. Toplantımızın ilk günü '‘Çok Kesitli Bilgisayarlı Tomografi Kursu'‘ ile başlayacak, ikinci gününde “Kutularda Hazır Vakalar” başlığıyla kayıtlı video sunumları devam edecek, üçüncü gününde ise Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Kardiyoloji laboratuvarından girişimsel tanı ve tedavi metotlarının yer aldığı toplam 8 canlı yayın olguları yer alacaktır. Toplantımız sözlü bildiri sunumları ve akılcı ilaç kullanımına ilişkin oturum ile son bulacaktır.

Tüm bildiri sunumlarının özetleri toplantı kitapçığımızda yer alacaktır.

Toplantımızda sunulan bildiriler “International Journal of the Cardiovascular Academy” dergisine iletildiği takdirde öncelikli olarak değerlendirme olanağını bulacaklardır.

Bir kez daha yoğun ilgi odağı olacağını umduğumuz bu organizasyonda girişimsel kardiyoloji alanında çalışan tüm meslektaşlarımızı İzmir’e bekliyoruz.

Prof. Dr. Oktay Ergene
Dernek Başkanı

Prof. Dr. Mehdi Zoghi
Genel Sekreter

Doç. Dr. Öner Özdoğan
Toplantı Yöneticisi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin