Yüz Plastik Cerrahi Derneği 13. Ulusal Toplantısı

KONGRE TARİHİ
05 Aralık - 07 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton İstanbul Bakırköy

KONGRE WEB SİTESİ
www.ypcd2019.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız, Dostlarımız, Arkadaşlar,

Yüz Plastik Cerrahi Derneği tarafından organize edilen Yüz Plastik Cerrahi Derneği 13. Ulusal Toplantısı, 5-7 Aralık 2019 tarihlerinde Hilton Bakırköy İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

2002 yılında, Ulusal KBB-BBC Kongresi sırasında, bir çalışma grubu olarak başlayan yolculuğumuz devam ediyor. 2005 yılından bu yana Dernek çatımız altında her yıl giderek genişleyen, gençleşen, dinamik bir aile olduk. Ailemizi bu yıl, yine zengin ve oldukça kapsamlı bir bilimsel program ile birlikte 5-7 Aralık 2019 tarihleri arasında İstanbul’da bir araya getiriyoruz.

KBB Hastalıkları Anabilim Dalımız içinde, Yüz Plastik Cerrahisinin ulaştığı yüksek ilginin ve çalışmaların sonucunda edindiğimiz bilgilerin, bilimsel bir platformda tartışılması yadsınamaz bir gerçektir. Bu ortamın sağlanmasında siz değerli meslektaşlarımızın katkısı son derece önemlidir. Birçok panel, konferanslar ve daha önemlisi video sunumları ile oldukça kapsamlı bir program hazırlanmaktadır. Bu toplantıda, deneyim ve sunum kalitesi gözetilerek, her katılımcının konuşmacı olarak yer alması planlandı. Yüz Plastik Cerrahisinin kapsamlı içeriğinden zengin, dinamik ve görsel bir program yaratılmaya çalışıldı. Sizleri bu toplantıya hem katılımcı hem de konuşmacı olarak davet ediyoruz.

Yüz Plastik Cerrahisine gönül veren Kulak Burun Boğaz Cerrahları olarak buluştuğumuz bu yegane toplantıyı sizlerle birlikte tekrarlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Selçuk İnanlı
Prof. Dr. Fatih Öktem
Prof. Dr. Ender İnci
Dr. Tevfik Sözen
Dr. Orhan Alan

YPCD 13. Ulusal Toplantısı Başkanları

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin